адресу юридичної особи

адресу юридичної особи
     
Є декілька варіантів при виборі юридичної адреси :


     1. Держреєстрація на домашню адресу одного із засновників. Це може бути будинок, в якій тимчасово мешкає учасник підприємства, та яка перебуває у нього згідно із законом. Жирним мінусом цього варіанту є те, що контролюючі органи мають законне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Держреєстрація підприємства за фактичною адресою. Тут Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це був би кращий варіант, але, нажаль - не всі новостворені підприємства мають дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Святошинському р-ні.
     3. Реєстрація за купленою юридичною адресою у Святошинському р-ні. Тобто підписується договір про нібито надання компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією юрадресою здійснюється майже все поштове обслуговування Вашої підприємства, а також юридичне підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам та інше. Слід зазначити, що вказані договори повністью влаштовую податкові установи і проходять при акредитації на кордоні.
адресу юридичної особи, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 351. Отзывов пользователей: 169.

Святошинський район

адресу юридичної особи
    Святошинський район - у 2001 році на базі житлового масиву Галагани і Ленінградського району Києва був створений Святошинський район.
    На південно-західній околиці Києва розташувалася практично вся промисловість міста а також великі перевалочні вузли.
    Також у Святошинському районі знаходиться Святошинський суд, який здійснює правосуддя саме у Святошинському райні міста Києва від імені України.
адресу юридичної особи
 • база юридичних адрес
 • зміна юридичної адреси пат документи
 • новий юридичну адресу
 • бюро юридичних адрес
 • юридичні адреси гарантія
 • фактичний і юридична адреса
 • юридичні адреси столиці
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація