база юридичних адрес

база юридичних адрес
     
Є декілька варіантів при виборі місцезнаходження для Вашої компанії :


     1. По-перше, це реєстрація дома у одного із засновників. Це може бути будинок, в якій постійно або тимчасово мешкає учасник майбутньої фірми, та яка перебуває у нього на законній підставі. Одним із мінусів цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують право прийти з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація підприємства за реальною адресою. Ви реально берете в оренду придатне приміщення або воно Вам належить. Це був би ідеальний варіант, якби не одне але - далеко не всі новостворені компанії можливість дозволити собі орендувати повноцінне приміщення у Святошинському районі.
     3. По-третє, це реєстрація за придбаною юрадресою у Святошинському районі. Ця процедура проходить наступним чином: укладається договір про надання фірмі приміщення, зокрема у спільне користування. Дійсно Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою відбувається, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування Вашої компанії, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим і т.д.. Ці договори цілком задовільняють державні і т.д. органи та проходять при акредитації на митниці.
база юридичних адрес, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 351. Отзывов пользователей: 157.

Святошинський район

база юридичних адрес
    Святошинський район - у 2001 році на базі житлового масиву Галагани і Ленінградського району Києва був створений Святошинський район.
    На південно-західній околиці Києва розташувалася практично вся промисловість міста а також великі перевалочні вузли.
    Також у Святошинському районі знаходиться Святошинський суд, який здійснює правосуддя саме у Святошинському райні міста Києва від імені України.
база юридичних адрес
 • як оформити юридичну адресу
 • юридичну адресу г київ
 • юридичну адресу тов
 • потрібна юридична адреса
 • надання юридичної адреси від власника
 • здаю юридична адреса
 • рішення про зміну юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація