надам юридичну адресу

надам юридичну адресу
     
Існує лише 3 варіанти у виборі юрадреси :


     1. По-перше, це реєстрація підприємства на домашню адресу одного із засновників. Це може бути будинок, в якій тимчасово проживає один із учасників, та яка перебуває у нього на законній підставі. Одним із недоліків сама цього варіанту є те, що перевіряючі органи отримують законне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Реєстрація фірми за реальною адресою. Тобто Ви реально орендуєте нежиле приміщення або воно Вам належить. Це був би ідеальний варіант, якби не одне але - далеко не всі початківці фірми можливість дозволити собі орендувати пристойне приміщення у Святошинському р-ні м.Києва.
     3. По-третє, це реєстрація за придбаною юрадресою у Святошинському р-ні м.Києва. Ця процедура проходить наступним чином: укладається правочин про нібито надання Вашої компанії приміщення, зокрема у спільне користування. Реально Вас там не буде, але за цією юрадресою відбувається, якщо бажаєте, все поштове обслуговування фірми, а також підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Вказані договори задовільняють правоохоронні та інші органи та проходять при акредитації на митниці.
надам юридичну адресу, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 447. Отзывов пользователей: 193.

Святошинський район

надам юридичну адресу
    Святошинський район - у 2001 році на базі житлового масиву Галагани і Ленінградського району Києва був створений Святошинський район.
    На південно-західній околиці Києва розташувалася практично вся промисловість міста а також великі перевалочні вузли.
    Також у Святошинському районі знаходиться Святошинський суд, який здійснює правосуддя саме у Святошинському райні міста Києва від імені України.
надам юридичну адресу
 • юридична адреса дешево
 • зміна юридичної адреси заяву
 • зміна юридичної адреси організації
 • РЕСО юридична адреса
 • віртуальний офіс з юридичною адресою
 • послуги з надання юридичної адреси
 • оренда робочого місця юридична адреса
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація