юридична адреса ип

юридична адреса ип
     
Є декілька варіантів у виборі місцезнаходження бізнесу :


     1. Державна реєстрація на домашню адресу одного із учасників. Це може бути будинок, в якій постійно мешкає засновник фірми, або яка перебуває у нього на праві власності. Одним із мінусів цього варіанту є те, що перевіряючі органи мають повне законне право завітати з перевіркою до Вашої оселі.
     2. Державна реєстрація за реальною адресою. Таким чином Ви реально берете в оренду нежиле приміщення. Це був би ідеальний варіант, проте, - далеко не всі новостворені компанії можливість дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Святошинському районі м. Києва.
     3. Реєстрація фірми за юридичною адресою, купленою за договором у Святошинському районі м. Києва. Тут укладається договір про надання фірмі приміщення, зокрема у спільне користування. Не важко здогадатись, що реально Ви там не знаходитесь, але за цією юридичною адресою здійснюється майже все поштове обслуговування компанії, а також правове підтвердження Вашого місцезнаходження будь-яким особам і т.д.. Слід зазначити, що ці договори задовільняють державні та інші органи і проходять при акредитації на митниці.
юридична адреса ип, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 515. Отзывов пользователей: 218.

Святошинський район

юридична адреса ип
    Святошинський район - у 2001 році на базі житлового масиву Галагани і Ленінградського району Києва був створений Святошинський район.
    На південно-західній околиці Києва розташувалася практично вся промисловість міста а також великі перевалочні вузли.
    Також у Святошинському районі знаходиться Святошинський суд, який здійснює правосуддя саме у Святошинському райні міста Києва від імені України.
юридична адреса ип
 • оренда юридична адреса Святошинському р-ні
 • як дізнатися юридична адреса організації
 • купити юрадресу Святошинському районі м. Києва
 • зміна юридичної адреси тов
 • юридичну адресу фірми
 • надання юридичної адреси
 • приклад юридичної адреси
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація