юридичні адреси мо

юридичні адреси мо
     
Зараз існує лише 3 законні варіанти у виборі юрадреси :


     1. Реєстрація фірми дома у одного із учасників. Це може бути власна квартира, в якій постійно проживає засновник майбутнього підприємства, або яка належить йому на законній підставі. Одним із недоліків сама цього варіанту є те, що контролюючі органи мають повне законне право прийти з перевіркою до Вашої оселі.
     2. По-друге, це реєстрація фірми за фактичною адресою. Ви реально берете в оренду придатне для бізнесу приміщення або воно Вам належить. Це був би найкращий варіант, але, нажаль - не всі фірми можливість дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Святошинському районі м. Києва.
     3. Держреєстрація фірми за купленою юридичною адресою у Святошинському районі м. Києва. Тобто укладається правочин на надання компанії приміщення, наприклад у оренду. Реально Вас там не буде, але за цією адресою відбувається, якщо бажаєте, майже все поштове обслуговування підприємства, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким держорганам тощо. Слід зазначити, що вказані договори влаштовую державні і т.д. установи і проходять при акредитації на кордоні.
юридичні адреси мо, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 297. Отзывов пользователей: 128.

Святошинський район

юридичні адреси мо
    Святошинський район - у 2001 році на базі житлового масиву Галагани і Ленінградського району Києва був створений Святошинський район.
    На південно-західній околиці Києва розташувалася практично вся промисловість міста а також великі перевалочні вузли.
    Також у Святошинському районі знаходиться Святошинський суд, який здійснює правосуддя саме у Святошинському райні міста Києва від імені України.
юридичні адреси мо
 • продаж юридичних адрес
 • зміна засновника юридичної адреси
 • що таке юридична адреса організації
 • міняємо юридичну адресу
 • скільки коштує юридична адреса
 • юридичні адреси від власника
 • лист юридична адреса
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація