договір юридична адреса

договір юридична адреса
     
На данний час існує лише 3 законні варіанти при виборі юрадреси :


     1. Реєстрація підприємства дома у одного із учасників. Це може бути квартира, в якій постійно або тимчасово проживає засновник майбутнього підприємства, або яка перебуває у нього на законній підставі. Недоліком сама цього варіанту є те, що контролюючі органи отримують законне право завітати з перевіркою до Вас додому.
     2. По-друге, це реєстрація підприємства за фактичною адресою. Таким чином Ви реально орендуєте нежиле приміщення. Це був би кращий варіант, якби не одне але - далеко не всі фірми можливість дозволити собі взяти в оренду пристойне приміщення, особливо при вартості оренди у Святошинському р-ні м.Києва.
     3. По-третє, це реєстрація за юридичною адресою, купленою за договором у Святошинському р-ні м.Києва. Ця процедура проходить наступним чином: укладається угода про надання фірмі приміщення, наприклад у оренду. Дійсно Вас там не буде, але за цією адресою здійснюється майже все поштове обслуговування компанії, а також правове підтвердження місцезнаходження будь-яким податковим і т.д.. Вказані договори цілком влаштовую правоохоронні і т.д. установи та проходять при акредитації на митниці.
договір юридична адреса, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 380. Отзывов пользователей: 189.

Святошинський район

договір юридична адреса
    Святошинський район - у 2001 році на базі житлового масиву Галагани і Ленінградського району Києва був створений Святошинський район.
    На південно-західній околиці Києва розташувалася практично вся промисловість міста а також великі перевалочні вузли.
    Також у Святошинському районі знаходиться Святошинський суд, який здійснює правосуддя саме у Святошинському райні міста Києва від імені України.
договір юридична адреса
 • юридична адреса пп
 • приміщення під юридичну адресу
 • надання юридичної адреси
 • юридична адреса ват
 • юридична адреса пат квартира
 • юридична адреса ТСЖ
 • юридичні адреси сторін
 • Закрыть

  Замовлення юридичної адреси

  Бажаний район:     Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника:     Паспорт керівника:
  Контактний телефон:     Контактний Email:
  Додаткова інформація